Velikost textu: Základní verze Větší písmo

Seniorský dům

Seniorský dům Písek

Nově zrekonstruovaný domov pro seniory naleznete na místě bývalých Otavských kasáren v Písku v blízkosti řeky, Kamenného mostu i centra města. Tento projekt, jehož celkový rozpočet byl téměř 100 mil. Kč byl podpořen částkou ve výši 36,4 mil. Kč z Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad.

Seniorský dům Písek nabízí 103 lůžek v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou víceúčelové místnosti jako jídelna, společenská místnost, kaple, rehabilitační pracoviště, terasa, travnaté prostranství aj. Úhrady za ubytování, stravu a péči se v něm neliší od domovů obecních, krajských či státních. Domov se řídí zákonem o sociálních službách č. 108/2006 Sb., v platném znění.

Úkolem domova je poskytnout jeho obyvatelům dostatek soukromí, komfortu a zajistit dostatečnou míru zázemí pro důstojný život ve stáří. Seniorský dům Písek nabízí bezpečný pobyt s bezbariérovým pohybem a zároveň nezbytnou nepřetržitou ošetřovatelskou a zdravotní péčí zajištěnou profesionálním týmem pracovníků.Logo společností